Chemikálie

Kvalitní chemikálie jsou nedílnou součástí našeho portfolia. Stále se snažíme přinášet nové produkty, abychom uspokojili Vaší poptávku. Hlavním požadavkem všech zákazníků je bezesporu doba dodání. Z tohoto důvodu máme náš vlastní sklad chemikálií v České Republice. Skladem držíme všechny pravidelně prodávané položky, a proto není problém objednat kartón či paletu a zboží dostat pohodlně do 2 pracovních dnů.

Mezi naše přední dodavatele patří společnost Carlo-Erba. Celosvětový výrobce ultra-čistých chemikálií pro farmaceutický průmysl, výzkum, life science i běžný provoz komerčních laboratoří. Jsme schopni nabídnout kvality od p.a., přes HPLC až po LC-MS a další. Zároveň pokrýváme Vaší potřebu chemikálií pro téměř všechny aplikace a použití. Samozřejmostí jsou tedy rozpouštědla, kyseliny, soli pro chromatografii, činidla Karl-Fischer, volumetrické roztoky, disoluční činidla atd.

Dalším významným výrobcem, kterého zastupujeme je japonská společnost TCI, která od svého založení v roce 1946 představuje stabilního a kvalitního výrobce organických chemikálií v malých baleních. TCI od svého vzniku stále rozšiřuje své portfolio, a proto u nás dnes můžete zakoupit i velice speciální chemikálie, farmaceutické i kosmetické suroviny a mnoho dalších produktů. Je nějaká chemikálie, kterou jsme u nás nenašli? Neváhejte nás kontaktovat.