menu
CZ
Registrace Vše o nákupu Košík 0

Chirální HPLC kolony

Chiral Technologies nabízí širokou škálu chirálních HPLC kolon plněných produkty firmy Diacel. Imobilizované fáze CHIRALPAK  IA™, CHIRALPAK IB™ a CHIRALPAK IC™ tvoří „Platinovou sérii“ kolon. CHIRALPAK IA a CHIRALPAK IB jsou na bázi 3,5-dimethylfenylcarbamátových derivátů amylosy nebo celulózy, které jsou naneseny na 5 μm částicích silikagelu. CHIRALPAK IC má unikátní chirální selector – cellulose tris 3,5-dichlorofenylkarbamát. Jsou dostupné i preparativní verze těchto fází s 20 μm částicemi – CHIRALPAK IA, CHIRALPAK IC a CHIRALCEL OD-I (ekvivalent k CHIRALPAK IB).

Novými přírůstky imobilizovaných produktů jsou CHIRALPAK IA-3, CHIRALPAK IB-3 a CHIRALPAK IC-3. Jedná se o 3-µm verze imobilizovaných IA, IB a IC chirálních fází.Tyto kolony jsou určeny pro rychlé analýzy, možnost využití ve většině klasických HPLC systémů, vysokoúčinné separace enantiomerů a nabízejí velmi dobrou selektivitu a stabilitu, vysoká kvalita produktů.

Nová generace imobilizovaných kolon jsou CHIRALPAK a CHIRALCEL typu CSPs. Chirální stacionární fáze (CSPs) sestávají ze sférického, vysoce kvalitního silikagelového nosiče, fyzikálně potaženého polymerním chirálním  selektorem (amylóza nebo deriváty celulózy). Nyní jsou dostupné i s 3 μm částicemi. Nabízejí vysokou rychlost separace, tím i zkrácení doby analýzy a zvýšení počtu zpracovaných vzorků. Patří sem: CHIRALPAK AD-3 , CHIRALPAK AS-3, CHIRALCEL OD-3 , CHIRALCEL OJ-3. CSPs produkty označované jako AD-H , AS-H , OD-H , OJ-H ,OB-H  a OC-H  nahradily původně používané zrnění 10 μm za 5 μm, což má za následek výrazně vyšší rozlišení.

Řazení dle
Zobrazit řádky dlaždice