Reference

Za dlouhou dobu našeho působení na českém trhu jsme si vybudovali pevnou spolupráci s širokým spektrem soukromých i státních společností zabývajících se vědou a výzkumem. Tato spolupráce je pro nás důkazem, že jsme schopni držet vysokou našich kvalitu služeb. Dbáme na rychlou a snadnou komunikace. Se všemi zákazníky jednáme vždy otevřeně a vstřícně.

Farmaceutický průmysl

Mezi naše hlavní zákazníky můžeme jistě řadit přední farmaceutické firmy u nás i na Slovensku. Díky našemu širokému portfoliu, jsme schopní těmto zákazníkům nabídnout to, co nejvíce potřebují - vysokou kvalitu, stabilitu a rychlost dodání. Je pro nás důležité, aby u nás každý našel, co potřebuje.

Jedním z našich nejsilnějších oborů je chromatografie, kde jsme schopni dodat vše od vialek a filtrů, přes kolony až po přístrojové vybavení. V neposlední řadě nabízíme širokou řadu ultra čistých rozpouštědel, standardů a dalších chemikálií.

Úzce spolupracujeme se společnostmi jako je Zentiva, Teva, Synthon, Glenmark a mnoho dalších...

Státní univerzity a akademie věd AV ČR

Šíří našeho portfolia jsme také vhodným dodavatelem pro všechny univerzity a výzkumné ústavy. Proto v naší nabídce nalezte jak známé a renomované výrobce, tak levnější, avšak odzkoušené značky, které jsou vhodné pro studentské laboratoře a rutinní výzkum. Neustále rozšiřujeme naší privátní značku LLG, která obsahuje mnoho běžně užívaných přístrojů a spotřebního materiálu.

Na základě vašich poznatků a požadavků stále přidáváme nové a nové položky sterilního i nesterilního plastiku pro life science. Stejný důraz klademe i na certifikáty a dokumentaci pro všechny obory.

Pro všechny státní instituce navíc máme stále slevy a další výhody, které získáte přihlášením se na našem webu.

Přehled seminářů a konferencí, kterých se pravidelně účastníme

  • Laborexpo
  • konference Liblice
  • HPLC konference
  • Hydroanalytika