O nás

Umožňujeme vám získat vše, co potřebuje vaše laboratoř, snadno, včas a na jednom místě. Jsme izraelsko-česká společnost dodávající široké spektrum laboratorních potřeb a chemikálií. Naše portfolio obsahuje kvalitní laboratorní potřeby pro všechna odvětví: doručíme vám výkonnou centrifugu, drobnou kapiláru i chemikálie nejvyšší kvality. Díky skladům v Liberci a Německu navíc na vyřízení své objednávky nemusíte dlouho čekat.

O spokojenost českých zákazníků se stará úzký tým odborníků připravených věnovat každé objednávce maximální péči. Za více než 10 let našeho působení v České republice jsme získali mnoho zkušeností a řadu spokojených zákazníků, kteří oceňují náš proklientský přístup i profesionalitu.

Náš tým

Eran Shaked CEO  
Tomáš Birčák General manager +420 608 605 406
Rudolf Pokorný Sales representative +420 725 367 838
Jana Čermáková backoffice +420 481 540 792
Eliška Majtyková backoffice +420 725 872 204

Historie a součastnost společnosti

1972

Mateřská společnost české BDL vznikla v Izraeli na počátku 70. let. Za více než 45 let působení se Beith Dekel Co. stalo silným hráčem na izraelském trhu. Laboratorní potřeby a chemikálie dodává do menších i velkých firem a do mnoha odvětví od farmaceutických společností po potravinářský průmysl.

2005

Společnost BDL Czech Republic, s. r. o., byla založena v roce 2005, aby pokryla stále rostoucí poptávku po technologickém transferu mezi izraelským průmyslem a výrobci ve střední a východní Evropě (oblast CEE – Central and Eastern Europe). Sídlo společnosti bylo vybudováno v srdci Českého ráje v Turnově.

Současnost

Strukturu společnosti jsme vybudovali v souladu s dnešním standardem na včasné dodávky kvalitního zboží: Vyhovět zákazníkům v nejkratším možném čase a za konkurenční cenu nám usnadňuje centrální sklad laboratorních potřeb v německém Meckenheimu a chemický sklad v Liberci. Protože chceme být pro své zákazníky co nejdostupnější, založili jsme v roce 2016 pobočku v Praze.

Certifikáty